PRZEDSZKOLE PRYWATNE NR 1

PUNKT WSPOMAGANIA ROZWOJU I TERAPII MAŁEGO DZIECKA

przedszkole

Zapraszamy do pierwszego w gminie Oborniki Wielkopolskie prywatnego przedszkola, zarejestrowanego w Wydziale Oświaty dnia 24.06.2009 r.
Przyjmujemy dzieci od 2,5 do 6 roku życia.
Prowadzimy terapię dzieci mających orzeczenia, oraz wczesne wspomaganie rozwoju, na terapię przyjmujemy także dzieci z poza naszego przedszkola. Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne.
Nasza placówka mieści się na parterze i piętrze budynku
o powierzchni 270 m2, została specjalnie zaprojektowana
i wybudowana z myślą o edukacji Dzieci.
Zapewniamy odpowiednie wyposażenie, profesjonalnie dobrane materiały dydaktyczne i zabawki, idealne warunki do codziennych zajęć. W salach terapeutycznych prowadzimy zajęcia indywidualne
dla dzieci z opiniami i orzeczeniami z poradni psychologiczno-pedagogicznej.
Grupy liczą od 12 do 18 dzieci, w każdej grupie pracuje od dwóch do czterech opiekunów (wychowawca, terapeuta, asystenci).
Posiadamy własny wewnętrzny ogród, dający nam możliwość relaksu
i zabawy na świeżym powietrzu w bezpiecznym miejscu.
Mieścimy się przy centrum miasta, dogodny dojazd, miejsca postojowe dla rodziców, w okolicy tereny zielone, oraz plac zabaw.